škola
facebook
logo školy
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOLÍN II., KMOCHOVA 943
škola s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů
Aktuality Kontakt Informace o škole Historie školy Časopis Dvojka Soutěž PLUS Počítačové kurzy Projekty Mapa webu
Studijní webŠkolní poštaZměna obědůŠkola OnLine
Akce školy - 2017/2018
Předchozí akce Další akce

Kulturně poznávací výjezd do Londýna a okolí (13. - 18. březen 2018)

Škola pro nás uspořádala dobrovolný zájezd do hlavního města Anglie, Londýna. Byla jsem jedním ze šťastlivců, kteří výlet absolvovali. Cesta byla dlouhá a náročná, ale stálo to za to!
Navštívili jsme mnoho akcí: například fotbalový stadion FC Arsenal, pěkně nám bylo ve filmových studiích Harryho Pottera a i na dalších zajímavých místech. Největší zážitek jsem měla z vyhlídkového kola London Eye, protože je z něj vidět na celé město. Jsem ráda, že jsem měla možnost navštívit Londýn.

Dana Bezdičková, VII. A


Ve dnech 13. 3. až 18. 3. 2018 se po roční přípravě uskutečnil zájezd do Spojeného království Velké Británie a Severního Irska, přesněji do Londýna. Účastníci ze 7., 8. a 9. ročníků projeli Německem, Belgií, Francií a přepluli trajektem kanál La Manche během jediné noci. Za celý pobyt stihli projít celým Londýnem, navštívit rodný dům Williama Shakespeara, zvládli se podívat do zákulisí všech 8 filmů o Harrym Potterovi, mohli se proletět na London Eye, zašli do muzea voskových figurín Madame Tussauds a zhlédli i jiná další zajímavá místa. Každý si výlet užil po svém. Pro nás to byl nezapomenutelný zážitek, a když to tak vezmeme, nedokážeme říct, co se nám v Londýně líbilo nejvíc. Ale klidně bychom jeli znova.

Anna Havlíčková, Adéla Pecinová, VIII. B